Laost otsas

100% eeterlik õli – Lavendel, 10 ml

Lavendliõli aitab kaasa paremale unekvaliteedile – proovi tilgutada mõni tilk õli voodipesule uinumise ajaks. 

Lavendlil on närvisüsteemi rahustav toime, ta aitab vähendada stressi ja pinget. Lavendliõli võib kasutada aroomilambis või difuuseris.

6,20

Tootekood: EG Kategooria:
KASUTAMINE
Ära kunagi kasuta eeterlikke õlisid lahendamata (tegu on väga tugeva kontsentraadiga, mis suures koguses põhjustab nahareaktsioone)! Lahjendamine tähendab, et sega mõne näiteks kodus leiduva lõhnatu õliga – mandli-, päevalille-, viinamarjaseemne- või tummisemate retseptide jaoks sobib hästi ka oliiviõli.

Kui lahjendad, siis soovitame järgida järgmist mõõtkava:

5 ml: 1-2 tilka eeterlikku õli

10 ml:  2-4 tilka eeterlikku õli 

Meie eeterlikud õlid on mõeldud kasutamiseks ainult välispidiselt. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Rasedatel ja väikelastel kasutada äärmise ettevaatlikkusega või üldse mitte.

Ettevaatust! Ei lahustu vees: otse vannivette lisamisel või otse sissehingamisega inhalaatorisse lisamisel võivad eeterlikud õlid anda üledoosi – see tähendab, et moodustavad suurema “klombi”, mis võib Sind kõrvetada.

Kuigi eeterlikud õlid on 100% looduslikud, ei tohi eeterlikke õlisid otse kanalisatsiooni või keskkonda valada – on kahjulik vee-elustikule, sest tegu on tugeva kontsentratsiooniga.

Oluline! BonMerité kodulehel olev informatsioon eeterlike õlide kohta pärineb avalikest allikatest (rahvameditsiin, aroomiteraapia), seetõttu ei vastuta müüja info õigsuse eest.

HOIUSTAMINE
Kuna tegu on loodustootega, soovitame pärast pudeli avamist see ära kasutada kümne kuu jooksul. Säilitada temperatuuril kuni +25 °C, otsese (päikese)valguse eest kaitsult, kuivas ruumis. Jälgi, et toote hoiukoha läheduses ei oleks otseseid kuumaallikaid (radiaatorid, ahjud, soojad kodumasinad nagu pesumasina pealne ala).
KOOSTISAINED
100% Lavendula augustifolia aurudestillatsiooni teel saadud eeterlik õli

Lavendli eeterlik õli on rahustava, kerge lõhnaga. Soovitame seda õli kindlasti igasse majapidamisse, sest sellel on nii palju erinevaid kasutuskohti.

Lavendliõli võib mõjuda loodusliku valuvaigistina - sega mõni tilk baasõliga ja määri valutavale kohale. Kui valutab pea, määri meelekohale (segatuna baasõliga). Hingates lavendli eeterlikku õliga rikastatud õhku sünnituse ajal, võib aidata leevendada tuhude valu.

Aitab kaasa juuste kasvule - määri baasõlina segatuna peanahale. 

Toob koju ja autosse mõnusa värske lõhna - tilguta mõni tilk eeterlikku õli näiteks pabertaskurätile ja jäta see autosse või koju, mõnus aroom heljub peagi üle terve ruumi.

Suvel on lavendli õli koos sidrunheina eeterliku õliga kasulik loodusliku sääse- ja puugihirmutajana - sega mõni tilk baasõliga ja kanna nahale või põleta aroomilambis.

Lisainfo

Kaal 0,01 kg
Mõõtmed 2,5 × 2,5 × 6,8 cm
Maht

10 ml

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “100% eeterlik õli – Lavendel, 10 ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga