Laost otsas

100% eeterlik õli – Eukalüpt, 10 ml

Piparmündi kõrval on eukalüptiõli ilmselt kõige värskema aroomiga eeterlik õli – seda armastavad võrdselt nii suured kui väikesed pereliikmed!

Suurepärane vahend külmetushaiguste perioodil, leevendamaks hingamisega seotud vaevusi – kasuta ultraheliga õhuniisutajas või tilguta voodipesule. Hea nipp on ka panna pliidile potitäis vett keema ja eukalüptiõli sinna sisse tilgutada. 

5,70

KASUTAMINE

Ära kunagi kasuta eeterlikke õlisid lahendamata (tegu on väga tugeva kontsentraadiga, mis suures koguses põhjustab nahareaktsioone)! Lahjendamine tähendab, et sega mõne näiteks kodus leiduva lõhnatu õliga – mandli-, päevalille-, viinamarjaseemne- või tummisemate retseptide jaoks sobib hästi ka oliiviõli.

Kui lahjendad, siis soovitame järgida järgmist mõõtkava:

5 ml: 1-2 tilka eeterlikku õli

10 ml:  2-4 tilka eeterlikku õli 

Meie eeterlikud õlid on mõeldud kasutamiseks ainult välispidiselt. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Rasedatel ja väikelastel kasutada äärmise ettevaatlikkusega või üldse mitte.

Ettevaatust! Ei lahustu vees: otse vannivette lisamisel või otse sissehingamisega inhalaatorisse lisamisel võivad eeterlikud õlid anda üledoosi – see tähendab, et moodustavad suurema “klombi”, mis võib Sind kõrvetada.

Kuigi eeterlikud õlid on 100% looduslikud, ei tohi eeterlikke õlisid otse kanalisatsiooni või keskkonda valada – on kahjulik vee-elustikule, sest tegu on tugeva kontsentratsiooniga.

Oluline! BonMerité kodulehel olev informatsioon eeterlike õlide kohta pärineb avalikest allikatest (rahvameditsiin, aroomiteraapia), seetõttu ei vastuta müüja info õigsuse eest.

HOIUSTAMINE

Kuna tegu on loodustootega, soovitame pärast pudeli avamist see ära kasutada kümne kuu jooksul. Säilitada temperatuuril kuni +25 °C, otsese (päikese)valguse eest kaitsult, kuivas ruumis. Jälgi, et toote hoiukoha läheduses ei oleks otseseid kuumaallikaid (radiaatorid, ahjud, soojad kodumasinad nagu pesumasina pealne ala).

KOOSTISAINED

100% Eucalyptus globulus aurudestillatsiooni teel saadud eeterlik õli

Eukalüptiõli on hea kasutada ka perioodil, kus on vaja palju õppida või mõni suur vaimne töö ära teha - stimuleerib mõttelendu ja aitab keskenduda.

Lisainfo

Kaal 0,01 kg
Mõõtmed 2,5 × 2,5 × 6,8 cm
Maht

10 ml

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “100% eeterlik õli – Eukalüpt, 10 ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga