MEIE LUGU ❤

Kus viga näed laita, seal tule ja aita. BonMerité sai alguse trotsist luua midagi kohale, kust oli puudu.

BonMerité tuleneb prantsuskeelsest sõnapaarist “bon” ja merit”, mis viitavad tõlgituna “heale väärtusele”.

Brändi looja Merit on nimelt endine (ja tegelikult hingelt igavene) ajakirjanik, pidevalt tõe ja aususe otsinguil. Merit on alati pidanud end põhjalikult haritud tarbijaks, kellele ei meeldi, kui (kosmeetika)tootjad tarbijaid eksitavad, luues odavast ning ebatõhustast toorainest tooteid, mida siis tarbijatele müüakse ilusa pakendi ja sisutute reklaamlausete abil.

Noh, eks Merit oli tegelikult ise ka see tarbija, kes “õnge läks” ja “õhku” ostis, lootes, et saab nahamurele leevendust… Ei saanud – ainult raha kulus korralikult.

Nii otsustas Merit ise teha midagi, mis oleks aus ja mille sisust saaks iga kasutaja aru.

BonMeritéd toodetakse pere-ettevõttes, mis, mis sai alguse ajal, kui perre sündisid ka kolm last. Just siis tekkis Meritil see lõplik loominguline plahvatus ja abikaasa Meelis aitas selle plahvatuse ehk kosmeetikatootmise ka ära korraldada.

Ettevõtja tee on käänuline ja kulgeb ikka üles-alla nagu lõbustuspargis, kuid koos on edasi minna lihtsam. Täna on võimalik BonMerité tooteid osta üle Eesti ja natuke ka Lätist-Leedust. Toodetakse nii masinaga kui käsitsi, pea kõike – dušigeelidest näokreemideni.

Siiski, valmis pole veel midagi ja Merit-Meelis tunnevad iga päevaga, kuidas tänu oma tööle ja BonMerité kasutajatele alles tõeline areng on alanud!

Aitäh, et olete olemas ja olete aidanud leida meil koha, kus saame olla kasulikud!

Merit & Meelis