VEEBIPOE MÜÜGITINGIMUSED

Veebipoe BonMerité looduskosmeetika © (edaspidi Veebipood) omanik on Mermel Trade OÜ (registrikood 14097010), juriidilise aadressiga Silla 4 Rapla 79515 Raplamaa Eesti ja tegevusaadressiga Triiphoone, Öökulli tänav, Valtu küla, Rapla vald 79531. Veebipoe kontaktandmed on: +37256977881, hi@bonmerite.com.

1. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist.

Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

2. Tellimuse vormistamine

2.1. Kauba tellimine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi (vajutada nupule LISA KORVI). Edasi tuleb ostukorv vormistada tellimuseks, selleks tuleb vajutada nupule MAKSMA. Avaneb nö kassa leht – sellel lehel tulebki tellimus lõpuni vormistada.

Selleks on vaja:

 • täita nõutud andmeväljad kontaktinfoga
 • valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis
 • veenduda, et kõik tellimuse lehel olevad tooted, kogused ja ostusumma on sobivad ja arusaadavad
 • nõustuda veebilehe privaatsuspoliitika ja veebipoe müügitingimustega (tuleb teha linnukesed vastavatesse kastikestesse)
 • lõpetuseks vajutada nupule ESITA TELLIMUS

Edasi kuvatakse ekraanile uuesti eurodes tasu tellimuse eest, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil (vt peatükk 2.2. Maksmine).

Maksmine ja müügilepingu jõustumine

Makseviisideks on Mermel Trade OÜ hallatavas poes järgmised makselahendused (vahendab Maksekeskus AS):

 • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay
 • Maksa hiljem lahendused: Indivy Slice 3, Liisi ID, Finora krediit
 • Visa/Mastercard kaardimaksed
 • Soome pangalingid: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki
 • Läti pangalingid: Swedbank, SEB, Citadele ja Luminor
 • Leedu pangalingid: Swedbank, SEB ja Luminor

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Tehtud tehinguid arveldatakse eurodes (€), ka klientide kontodelt läheb maha ostusumma eurodes.

Kasutades valikut pangaülekanne, võite tasuda mistahes pangast. Pangaülekande kasutamisel palume jälgida, et raha laekuks 2 päeva jooksul tellimuse tegemisele järgnevast päevast. Kui 2 päeva jooksul ei ole tellimuse summa laekunud meie arveldusarvele, võtame Teiega e-maili teel ühendust. Kui meie pöördumine jääb vastuseta, siis 24 tunni möödumisel e-maili saatmisest Teie tellimus tühistatakse ja teile saadetakse selle kohta teade e-mailile.
Kaup väljastatakse alles siis, kui kauba eest on ette tasutud 100%.
Peale kauba eest täies mahus tasumist saadetakse teile e-postiga arve.

3. Kauba tarnetingimused

3.1. Veebipoe tarnetsoonid

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Soome.

3.2. Veebipoe tarnepartnerid

Veebipoe tarnepartnerid on: Itella SmartPost ja DPD kuller . Kassa lehel on võimalik valida kauba kätte saamiseks sobiv tarneviis. Hinnainfo tarneteenuse kohta kuvatakse otse kassas saatmisviiside valiku juures. Kauba saatmiskulud kannab ostja, v.a. Veebipoe kampaaniate korral ja valiku tulen-ise-järele valimisel (kampaania korral kuvatakse kassas 0-eurost saatekulu). 

3.3. Tarneks kuluv aeg

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine keskmiselt 3-7 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel (eriolukord, force majure) on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

4. Müügilepingust taganemisõigus

Tellitud ja makstud kauba kättesaamisest alates on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul, andes sellest märku e-maili teel hi@bonmerite.com . Avalduses palume märkida kauba tagastamise põhjus.

Millistel juhtudel 14-päevane tagastusõigus ei kehti:

Kauba tagastamise tarnekulu kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (defektiga toode). Kui toode on defektiga, palume ostjal sellest koheselt veebipoodi teavitada aadressil hi@bonmerite.com, märkida juurde defekti kirjeldus ja võimalusel foto.

Ostja peab kauba Veebipoele tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

5. Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kuue kuu jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese nädala jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile hi@bonmerite.com või helistades telefonil: +372 56977881.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

6. Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-mailiaadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks välja arvatud juhul, kui ostja on andnud nõusoleku kasutada andmeid uudiskirjade saatmiseks (vastava märgistusega kastike ostukorvi lehel, kuhu tuleb teha linnuke, kui uudiskirju soovitakse). Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest Veebipoele teada e-kirja teel (hi@bonmerite.eu) või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid (kirja allosas).

7. Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile hi@bonmerite.com või helistada telefonil: +372 56977881.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.