Hoiame ühendust!

Kas soovid meile külla tulla või uurida lähemalt oma tellimuse kohta? Või soovid hoopis küsida mõnda turundusalast küsimust? Siit saad kontaktid igaks juhtumiks!

Müük

Võta meiega ühendust, kui Sul on edasimüügiga seonduvad küsimused või ettepanekud. Kirjuta ka siis, kui tegu on allhankega seotud tellimuste
või private label toodete arendamisega. 

Turundus

Võta meiega ühendust, kui Sul on turundusalased koostööettepanekud, pakkumised või sponsorlustaotlused.

Tule meile külla!

Kas teadsid, et võtame meelsasti vastu ka ekskursioonigruppe? Kõikidele huvilistele pakume kohapeal ekskursioone. Tule üksi, sõprade või kogu perega! Ekskursioonid on sobivad nii vanematele kui ka noortele – tule kolleegide või klassikaaslastega! Meie tehasepoes näed, kuidas me toodame oma tooteid ning tunnetada iga toote imelist lõhna, mõnusat tekstuuri nahal kui ka uurida nende kohta lähemalt. Tehasepoest saad soetada kõiki tooteid, mis vähegi huvi pakuvad ning uurida meie tegemiste, BonMerité tekkeloo kui ka meie uudiste kohta. Kui soovid meile külla tulla, siis palume, et annad meile teada:

hi@bonmerite.com , (+372) 5147 012

Meie tootmine ja tehasepood asub: 

Mermel Trade OÜ

Triiphoone, Öökulli tänav 2, Valtu küla, Rapla vald 79531, Raplamaa

Kui soovid meile külla tulla, anna meile palun teada:

hi@bonmerite.com , (+372) 5147 012

(+372) 51 47 012

Triiphoone, Öökulli tänav 2, Valtu küla, 79531, Raplamaa

logo-leader-2014-est-horisontaal-varviline_520x166-300x96

LEADER meetme toel on Mermel Trade OÜ aastatel 2020-2022 ellu viinud projekti "Laboriseadmete ost Mermel Trade OÜ kosmeetikalaborisse".