Tootmistöötaja/masinaoperaator (kosmeetiliste toodete valmistamine)

 

Raplamaal asuv tootmisettevõte Mermel Trade OÜ (BonMerité) otsib oma nooruslikku ja lõbusasse tiimi uut kolleegi. Sinu kui tulevase tootmismeistri ülesanne on valmistada nahahooldustooteid nagu kreemid, šampoonid, dušigeelid jne, hoida silma peal tootmisruumil ja selles asuvatel masinatel.

 

Valtu külas valminud BonMerité tooteid müüakse Eesti suuremates jaekettides nagu Rimi, Maxima, Selver, aga ka mitmetes spetsiaalpoodides nagu I.L.U. kauplused, Kehapood kauplused, Kaubamajad jne.

 

Sinu tulevased tööülesanded

 

1. Nahahooldustoodete (kreemid, dušigeelid, seebid, šampoonid) valmistamine. See osa tööst nõuab ka raskemate materjalide (ca 25 kg) käsitsi teisaldamist-tõstmist. Sobib tugevama füüsisega inimesele.

2. Aruandlus – digisüsteemide haldamine.

3. Logistilised tööd väikeses mahus – materjalide/tootmisvahendite tarne meie lattu – vajalik füüsiline jõud, et tõsta ja kanda ca 25 kg materjale.

4. Laotööd väikeses mahus – materjalide liigutamine, paigutus – vajalik füüsiline jõud, et tõsta ka 25 kg ja raskemaid materjale (koostöös meeskolleegiga).

5. Tootmismasinate putitamine ja hooldus, varuosade välja vahetamine.

Nõuded kandidaadile

Haridustase

vähemalt üldkeskharidus

Keeleoskus

Keel Kõnes Kirjas
inglise keel – nõutud B1 – keskmine C1 – väga hea
eesti keel – nõutud C1 – väga hea C1 – väga hea

Juhtimisõigus

B-kategooria

Arvutioskus

kesktase
Oluline saada aru, kuidas programmides toimetada (see ei tohiks hirmutada ning varasem kogemus tuleb kasuks) – kasutame töös igapäevaselt Excelit, Google Drive’i, lisaks on muud tarkvaraprogrammid, mis tuleks selgeks õppida.

Muud nõuded

Kogemused/teadmised/huvi mehaanika vastu, teadmised masinatest, elektroonikast
Hea meeskonnatöötaja – oskab end suuliselt ja kirjalikult hästi väljendada
Kohanemisvõimeline ja iseseisev – tunneb väljakutset olukordades, kus kõik ei lähe plaanipäraselt ja säilitab külma närvi edasiseks tööks
Täpne – tootmises on ajaplaneerimine äärmiselt oluline
Hea mäluga – tootmises on palju detaile, mida meeles pidada, mitmeid juhendeid
Analüüsivõimeline – oskab õppida vigadest ja teha järeldusi, et tulevikus sarnaseid olukordi vältida
Tugevama füüsilise tervisega – töö nõuab vähesel määral kastide-kanistrite teisaldamist ja tõstmist, masinadetailide jõulisemat käsitsemist
Julge, aus ja otsekohene suhtleja – julgeb tunnistada vigu, julgeb küsida abi, oskab anda konstruktiivset kriitikat, oskab kolleege kuulata ja arutleda
Hea orienteerumisega arvutis – otsingumootori osav käsitsemine, inglise keele oskus, Exceli tabelite moodustamise oskus, tarkvarade kasutamise kogemus tööalaselt
Saabub ja lahkub töökohast (Valtu küla) oma transpordiga

Omalt poolt pakume

Pakume tööd, mis on nii põnev, et ei olegi justkui töö. Pakume kokkuhoidvat ja hoolivat kollektiivi, kus ei hakka igav. Pakume missiooni ja eneseteostust!
Meil on nooruslik ja lõbus tiim, kus on võimalus ettevõtte kasvades ka ise karjääriredelil areneda ehk meil on kindlasti piisavalt ka edasisi väljakutseid.
Kuna tegu on väikese tootmisega, siis töögraafiku oleme püüdnud jätta võimalikult paindlikuks ehk võrreldes suurtootmistega pakume rohkem vabadust. Sa ei ole kindlasti väike mutter masinavärgis, vaid oluline lüli meie meeskonnas.
Hindame kehalist aktiivsust ehk pakume ka spordikompensatsiooni, lisaks korraldame firma ühisüritusi, kuhu oodatud terve pere.
Väljaõpe toimub töökohas tööandja poolt.

 

Töökoha andmed

Töökoha asukoht

Rapla maakond, Rapla vald, Valtu küla, Öökulli tn, Triiphoone

Tööaeg

Täistööaeg
E-R 08:00-16:00
(sisaldab tööandja kulul 12:00-12:30 ehk pool tundi lõunatamiseks, võimaldatakse võtta ka 3 x 10 minutit või 2 x 15 minutit pausi)

Töösuhte kestus

Tähtajatu

Tööle asumise aeg

Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Palun saada meile oma CV ja motivatsioonikiri.

Kirjuta meile palun motivatsioonikirjas järgmist:
1. Miks sooviksid meile tulla?
2. Missugused tunduvad Sulle Sinu suurimad boonused, mida endaga kaasa tood? Kuidas Sina meie ettevõtet muudaksid?
3. Mis on Sinu ootused meile?

Kontakt:
Merit Võigemast (tegevjuht):
e-post: merit@bonmerite.eu
telefon: +37256977881 (E-R 10:00-17:00)
Ettevõtte nimi: Mermel Trade OÜ, registrikood: 14097010
BonMerité Triiphoone
Foto - Jake Farra