Laost otsas

100% eeterlik õli – Teepuu, 10 ml

5,50

Teepuuõli on majapidamises üks suurepärane praktiline toode! Soovitame eriti suveperioodiks!

Meie kasutame seda nö külmetusviiruste puhul õhuniisutis või lisame mõned tilgad teepuuõli vannivette. Hea nipp on mõned tilgad teepuuõli segada mõne baasõliga (nt päevalilleõli või mida parasjagu kapis leidub) ja masseerida nahale – lenduvad aurud löövad hingamisteed lahti ja massaaž soojendab ihu.

KASUTAMINE

Ära kunagi kasuta eeterlikke õlisid lahendamata (tegu on väga tugeva kontsentraadiga, mis suures koguses põhjustab nahareaktsioone)! Lahjendamine tähendab, et sega mõne näiteks kodus leiduva lõhnatu õliga – mandli-, päevalille-, viinamarjaseemne- või tummisemate retseptide jaoks sobib hästi ka oliiviõli.

Kui lahjendad, siis soovitame järgida järgmist mõõtkava:

5 ml: 1-2 tilka eeterlikku õli

10 ml:  2-4 tilka eeterlikku õli 

Meie eeterlikud õlid on mõeldud kasutamiseks ainult välispidiselt. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Rasedatel ja väikelastel kasutada äärmise ettevaatlikkusega või üldse mitte.

Ettevaatust! Ei lahustu vees: otse vannivette lisamisel või otse sissehingamisega inhalaatorisse lisamisel võivad eeterlikud õlid anda üledoosi – see tähendab, et moodustavad suurema “klombi”, mis võib Sind kõrvetada.

Kuigi eeterlikud õlid on 100% looduslikud, ei tohi eeterlikke õlisid otse kanalisatsiooni või keskkonda valada – on kahjulik vee-elustikule, sest tegu on tugeva kontsentratsiooniga.

Oluline! BonMerité kodulehel olev informatsioon eeterlike õlide kohta pärineb avalikest allikatest (rahvameditsiin, aroomiteraapia), seetõttu ei vastuta müüja info õigsuse eest.

HOIUSTAMINE

Kuna tegu on loodustootega, soovitame pärast pudeli avamist see ära kasutada kümne kuu jooksul. Säilitada temperatuuril kuni +25 °C, otsese (päikese)valguse eest kaitsult, kuivas ruumis. Jälgi, et toote hoiukoha läheduses ei oleks otseseid kuumaallikaid (radiaatorid, ahjud, soojad kodumasinad nagu pesumasina pealne ala).

KOOSTISAINED

100% Melaleuca Alternifolia leaf oil (destilleerimise teel otse teepuu taimest valmistatud) 

Suvel on teepuuõli kaasas igal retkel või matkal loodusesse, igal grilliõhtul - sellel on super võime hoida putukad eemal ja samas leevendada ka putukahammustusi.

Teepuuõli on ainus õli, mida määritakse ka otse nahale - nii mõnigi kiuslik vinn või punn on oma lõpu leidnud just teepuuõli antiseptilise ja kuivatava toime tõttu. (NB! Testi alati õli enne nahapinnal - nt randme siseküljel - kontrolli reaktsiooni ja võimalikku allergiat!) Teismeliste lemmiktoode!

Lisainfo

Kaal 001 kg
Mõõtmed 2,5 × 2,5 × 6,8 cm
Maht

10 ml

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “100% eeterlik õli – Teepuu, 10 ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga