BONMERITÉ E-POOD ON LEVIS:

BonMerité e-poe tööaeg on: E-R kell 09:00-18:00: selles ajavahemikus tegutseme kõige kiiremini ja Sinu kirjad-telefonikõned saavad kõige kärmema vastuse. Nädalavahetusel me puhkame, et akud oleksid täis 🙂

Kirjuta meile info@bonmerite.eu või helista numbril +372 519 111 24.

 

PAKKIDE LIIKUMISE GRAAFIK:

Meie usinad näpud komplekteerivad tellimusi esmaspäevast neljapäevani ja pakiautomaati sõidutatakse need nendel päevadel kell 13:00. 

Pakiautomaati tellimine: kui teed tellimuse E-N enne kella 12:30, siis viime paki samal päeval pakiautomaati ja Sinu tellimus jõuab Sinuni suure tõenäosusega järgmisel tööpäeval.

Kulleriga uksest ukseni tellimine: Kui tellid kulleriga uksest-ukseni ja teed tellimuse E-N enne kella 12, siis jõuab pakk Sinuni järgmisel tööpäeval. Kullerifirmast tuleb enne kulleri tulekut ka SMS.

Tulen ise järele: Pakime Sinu tellimuse reeglina samal päeval ja see ootab Sind meie tehasepoes. Sulle saadetakse kinnituskiri e-mailile, kus on detailne info paki kättesaamise koha ja aja kohta. Võid ka ise meile kirjutada ja helistada – info@bonmerite.eu või +37251911124.

Meie tootmine ja tehasepood asub 2 km Raplast mööda Viljandi mnt-d Kaerepere/Kehtna/Türi suunal. GPS-süsteemi võib lüüa sisse meie ettevõtte nime Mermel Trade OÜ või aadressi: Triiphoone, Öökulli tänav, Valtu küla, Rapla vald 79531, Raplamaa.

Asume tootmismaja tagaküljel, sinine uks ja BonMerité plakat paistab aknal. Kui jääd hätta, helista kindlasti!

Tehasepoest otse ostmine: Tehasepood on põnev koht, sest siin on olemas kõik meie sortimendi tooted, lisaks leiu- ja soodusnurk. Hinnad on …laohinnad 🙂 Maksta saab sularaha ja kaardiga.

Tehasepoodi saad külastada E-R kell 09:00-14:00. Teistel aegadel külastamiseks kirjuta info@bonmerite.eu või helista 51911124.