BonMerité brändi autorist

Tere!

Minu nimi on Merit, olen BonMerité (tõlkes kui “hea väärtus”) kosmeetikabrändi algataja ja autor. Olen maailmaparandaja, uudishimulik uurija ja katsetaja, ema ning loomulikult ka ilugurmaan.

Mulle meeldib unistada. Usun sellesse, et oma soovid tasub vahel kellelegi ka kõva häälega välja öelda – see on selline maagia, et siis lähevad need tihti ka täide.

Minu unistus oli midagi ise luua. Teekond kosmeetika tootmiseni toimus hästi loomulikult. Olin ise maast madalast endale kodus kosmeetikat kokku “kokanud”. Lisaks olen alati põhjalikult läbi lugenud poes kõik sildid, mis toodetel on – ka need, mis väga väikeses kirjas. Võiks öelda, et suurem valgustus tabas mind siis, kui esimese lapsega koju jäin ja meie pere nahamuredele lahendusi otsisin. Et kõik, mis siltidel kirjas, polegi võib-olla mõistlik endale peale määrida? Et miks nad siis seda kosmeetikasse panevad?!

See hetk oli pöördeline. Mida aeg edasi, seda rohkem meenutas minu kodune kehakoorija-kehaõli-juuksemaski kokkukokkamine hoopis ühte pisikest kodulaborit. See oli lõbus aeg, kui meie magamistuppa püüdsin mahutada kõiki purke-pudeleid, kuhu oma loomingut panna ning öösiti, kui lapsed juba magasid, mikserdasin vannitoas (uks kinni) kehapalsameid kokku.

Ja siis… sündis otsus, et nii enam ei saa. Sündis BonMerité – tõlgituna kui “hea väärtus”. Aitäh minu kannatlikule abikaasale, kes aitas üles ehitada minu esimese “päris” tootmisköögi ja kolida ümber kõik see veider kraam, usaldada ja uskuda minu unistusse.

Ja ega siis kõik kohe taevamannana sülle kukkunud! “Päris kosmeetikat” teha on algul tõeline peavalu. Vaja on ajada korda juriidika, testida, testida, tutvuda mõistetega nagu “bilanss” ja muud toredad terminid, mida seni vaja polnud läinud. Leida esimesed koostööpartnerid, abilised…

Täna, mõned aastad, palju (väga palju!) magamata öid, mõned kadunud sõbrad, reisimata reisid ja ostmata asjad hiljem toimetame igapäevaselt meie toimekas kreemivabrikus kodulinn Rapla külje all Valtu külas. Olen tänulik tervele maailmale, et BonMerité teoks sai ja oi, kui põnev on seda igapäevaselt edasi arendada!

Meie armastusega valminud looduskosmeetikabränd BonMerité tooteid saab osta kõigist Eesti suurematest linnadest. Aitäh kõigile edasimüüjatele, kes meid on usaldanud! Oleme võitnud seni ka 9 iluauhinda Eesti tähtsamatelt ilutoodete võistlustelt – aitäh teile, kes te meid meeles pidasite!

Miski ei tule niisama. Unistuste taga on loomulikult palju (palju!) tööd. Samas, kui Sul on midagi, millesse ise 100% usud – mida veel tahta! Teeme kõike jätkuvalt selle nimel, et töö ei oleks töö, vaid missioon midagi suures plaanis muuta.

Valgust, soojust ja julgust Sulle Sinu unistuste täitmisel!

Terve naha ja loodusliku ilu nimel,

Merit Võigemast

BonMerité autor ja perenaine

merit@bonmerite.com

(+372) 51 47 012

Triiphoone, Öökulli tänav 2, Valtu küla, 79531, Raplamaa

logo-leader-2014-est-horisontaal-varviline_520x166-300x96

LEADER meetme toel on Mermel Trade OÜ aastatel 2020-2022 ellu viinud projekti "Laboriseadmete ost Mermel Trade OÜ kosmeetikalaborisse".